Haberler

Tüm Bandırmaspor Haberleri Burada!

2017-2018 FUTBOL SEZONUNA MERHABA

20915607_1133418073426166_6917376381756222931_nBandırmaspor 2017-2018 Futbol Sezonunu Açılış Törenini 17 Eylül Şehir Stadyumunda gerçekleştirdi. Açılış törenine kulübümüzün Onursal Başkanı ve aynı zamanda Bandırma Belediye Başkanı Dursun MİRZA, Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu Başkanı Halit SEZGİN ile Meclis Başkanı İsmail TUNÇBİLEK ,Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman ÖZTÜRK, İlçe Spor Müdürü Hüseyin ELÜSTÜ, AK Parti İlçe Başkanı Alp BOSTANCI ve taraftarlar katıldı.
Saat 16.30’da başlayan Açılışımızda önce İstiklal Marşımız okundu ve ardında Şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşuna geçildi.
Açılış konuşması için Kulüp Başkanımız Erhan ELMASTAŞ kürsüye davet edildi. Başkanımız sağlık sebebi nedeni ile konuşmasını Yönetim Kurulu Üyemiz Ertunç İŞBAY’a devretti.
Ertunç İŞBAY’ın açılış konuşmasının ardından bu kez Onursal Başkanımız ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun MİRZA söz aldı.
Dursun MİRZA, hedeflerimizin Süper Lig olduğunu, geçen yıl 1 gol ve 1 puanla 37 yıl aradan sonra çıktıkları TFF 1.Liginden talihsiz bir şekilde küme düştüğümüzü söyledi.
Teknik Heyetimizin verdiği rapor doğrultusunda iyi bir kadro oluşturduklarını dile getiren MİRZA “ 2.Ligde kalıcı olduğumuzu düşünmüyorum. Hedefimiz geçen yıl düştüğümüz TFF 1.Ligine ardından Süper Lige çıkmaktır. Bunun için birlik ve beraberliğe ihtiyaç vardır. Bu potansiyelde Bandırma’da vardır. Sabit gelir kaynaklarıyla kendi ayakları üzerinde duran, tesis ve alt yapı sorununu çözmüş bir Bandırmaspor oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. ” ifadesini kullanırken sözlerini Bandırmaspor taraftarlarına 2017-2018 sezonu öncesinde müsabakalarda centilmenlik kuralları içerisinde desteklemeleri çağrısında bulunarak tamamladı.
Onursal başkanımız Dursun MİRZA’nın konuşmasının ardından Futbolcularımızın ve Teknik Heyetimizin tanıtımı Yapıldı. Taraftarlarımızın alkışları arasında tek tek isimleri okunarak sahaya çağrılan futbolcularımız ve Teknik Heyetimizin ardından tanıtımının ardından Dualarla Kurban kesildi.2017-2018 Futbol sezonunda hedefe ulaşmak birlik ve beraberlikle çok çalışmak gerektiği konusuna dikkat çeklidi.
Saat 18.00’da yeni sezon kadromuz 2 takım halinde maç yaptı.
Bordo Takım: Ramazan Evren Üstündağ (2. Yarı Evren Güder), Özgür Çelik, David Deniz Kılınç, Bahri Can Avcı, Oğulcan Şahin, Birhan Vatansever, Yusuf Akyel, Mesut Saray, Oğuzhan Kayar, Mehmet Gülmez, Üstün Bilgi
Beyaz Takım: Ali Türkan, Erdi Demir, Berkay Can Değirmencioğlu, Fatih Kıran, Gökhan Yılmaz, Adem Koçak, Hüseyin Pala, Feridun Kıroğlu, Erhan Şentürk, Emre Aygün, Haluk Türkeri,