Onursal Başkan

Onur Göçmez

Kulüp Onursal Başkanı

1977’de İstanbul’da doğan Onur Göçmez, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur.

1999 yılında çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri sektöründe başladığı iş hayatına, lojistik ve nakliye sektöründe 2003 yılından itibaren sırasıyla; Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş olarak ve CEVA Lojistik AŞ’de İstanbul Bölge Müdürü olarak devam etmiş olup, 2012 yılında Arkas Lojistik AŞ’de göreve başlamıştır.

Arkas Lojistik AŞ’de Operasyon Müdürü, Filo Yönetim Müdürü ve İstanbul Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. 2014 yılında Arkas Lojistik Ulaştırma Hizmetleri Türkiye Müdürlüğü görevine atanarak tecrübesiyle gruba çok önemli katkılar sağlamış ve 2015 yılında Genel Müdür Yardımcılığına atanmıştır. Ek olarak Arkas Lojistik Grubunun insan kaynakları, güvenlik ve idari işler fonksiyonlarının strateji ve icrasından sorumlu olmuştur. Nisan 2017 tarihi itibari ile Arkas Lojistik AŞ’de Genel Müdürlük pozisyonuna atanmıştır.

Ocak 2020’de, Arkas Lojistik AŞ’nin yurt içi ve yurt dışı şubeleri olmak üzere tüm hizmet gruplarının, merkezi departmanlarının ve icra kurulunun yönetiminden sorumlu olmak üzere İcra Kurulu Başkanı / CEO pozisyonuna atanmıştır.

Haziran 2023 itibariyle görevine Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı olarak devam etmektedir.

Onur Göçmez evli ve üç çocuk sahibidir.